O firmie 

Przez pierwsze lata działalności zajmowaliśmy się nadzorem nad wykonywaniem elewacji aluminiowo-szklanych, panelowych oraz przeszkleń całoszklanych. W naszym dorobku znajdują się m.in. elewacje budynków: SATURN, MARS, SYRIUSZ, NEPTUN, ORION wchodzące w skład zespołu biurowców w kwadracie Domaniewska, Postępu, Wołoska w Warszawie, Apollo Rida Renaissance Tower przy ulicy Kasprzaka w Warszawie, Jerozolimskie Bussines Park cz IV z oranżerią wykonaną w systemie szkła mocowanego punktowo, salon i serwis MAN w Wolicy k. Nadarzyna, siedziba firmy KOLMET w Warszawie ul. Jana Olbrachta.

/Elewacje/9.JPG

/Elewacje/10.JPG

/Elewacje/02.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 2001 r. jako autoryzowany producent ślusarki aluminiowej firmy REYNAERS zajęliśmy się kompleksowa realizacją ogrodów zimowych oraz mniejszych elewacji aluminiowo-szklanych o niestandardowym wykonaniu i podwyższonym stopniu trudności.

 

/ogrody_zimowe/DSCF3833.JPG

/ogrody_zimowe/DSCF3825.JPG

/ogrody_zimowe/DSCF2144.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Profilit/IMG_0480.JPG

Od 2005 r. jesteśmy akredytowanym wykonawcą przeszkleń w systemie PILKINGTON PROFILIT ™ .

 Szczególnie chętnie podejmujemy się realizacji obiektów nietypowych w zakresie ogrodów zimowych jak i elewacji aluminiowo-szklanych. Wieloletnia współpraca z takimi firmami jak: REYNAERS, PILKINGTON, SICA, HILTI, ESCO daje gwarancje najwyższej jakości uzywanych materiałów co w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem oraz wypracowanymi rozwiązaniami technicznymi pozwala realizować projekty z pełną odpowiedzialnością i gwarancją bezawaryjnego użytkowania.