Firma Reynaers jako czołowy dostawca systemów aluminiowych dla budownictwa stworzyła kompletny system ogrodów zimowych CR120, który oferuje kompleksowe rozwiązania dachów aluminiowo-szklanych z systemowym odwodnieniem liniowym i dedykowanym połączeniem dach-ściana aluminiowo-szklana.

/ogrody_zimowe/7.jpg

Prawidłowe zastosowanie systemów aluminiowych do produkcji ogrodów zimowych gwarantuje otrzymanie szczelnego, dobrze izolowanego termicznie produktu. System CR120 daje możliwość konstruowania dachów od prostych jednospadowych do skomplikowanych brył. Szeroka gama krokwi dachowych pozwala na budowanie dachów o długości połaci do 5 m.

/ogrody_zimowe/8.jpg

Ogrody zimowe wykonywane w systemie Reynaers wspólpracują z następującymi urządzeniami podnoszącymi funkcjonalność: okna-uchylne, rozwierane, uchylno-rozwierane, przesuwne, podnoszono-przesuwne, dachowe; drzwi - jedno i dwuskrzydłowe, harmonijkowe, rolety materiałowe zewnętrzne i wewnętrzne, moskitiery, plisy, rolety rzymskie itp.

/ogrody_zimowe/62.jpg

Niewatpliwą zaleta systemu CR 120 jest konstrukcja dachu oparta na krokwi, czyli elemencie nośnym umiejscowionym po wewnętrznej stronie dachu ogrodu. Taka konstrukcja jest stabilniejsza termicznie i mniej podatna na rozszerzalność termiczną związaną ze zmianą temperatury co bezposrednio wpływa na wieloletnią szczelność ogrodu.

/ogrody_zimowe/DSC02022.JPG